Koło Wolontariatu

LOGO - kokurs

KONKURS NA LOGO PROJEKTU ERASMUS+

Organizator Konkursu: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Miarki w Rydułtowach

Cel Konkursu: Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) projektu „Fit for life". Logo musi odzwierciedlać tematykę projektu związaną ze zdrowym trybem życia, zbilansowaną dietą i zawierać flagi krajów partnerskich współpracujących w projekcie oraz tytuł projektu.

Kraje partnerskie: Polska, Włochy, Grecja, Portugalia i Litwa.

Logo wykorzystywane będzie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

Konkurs trwa od 25.10.2019 do 10.11.2019

Regulamin Konkursu

1. Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Miarki w Rydułtowach.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest stworzenie logo projektu dowolną techniką plastyczną w formacie A4 lub w dowolnym programie graficznym (wydruk + kopia logo na pendrivie).

3. Jeden uczestnik może zgłosić tylko jeden projekt.

4. Każdy z uczestników konkursu zobowiązuje się do wykonania pracy samodzielnie
i potwierdzi własnoręcznie oryginalność swojego pomysłu.

5. Wszyscy chętni proszeni są o składanie prac w wersji papierowej i elektronicznej u pani Justyny Galdia lub Beaty Steuer.

6. Wyłonione w drodze konkursu logo staje się własnością Organizatora, który może je
w dowolny sposób wykorzystywać dla celów promocyjnych projektu.

7. Prace muszą być złożone w wyznaczonym terminie trwania konkursu

8. Kryteria brane pod uwagę podczas oceny prac to:

a) spełnienie wymogów określonych regulaminem

b) tematyka logo związana z projektem

c) kreatywność, oryginalność

d) estetyka

9. Przedstawione w konkursie prace zostaną wystawione na szkolnym korytarzu i w drodze głosowania uczniowie i pracownicy SP1 wybiorą zwycięskie logo, które następnie będzie konkurowało z logo wybranymi w pozostałych szkołach partnerskich.

10. Prace nie spełniające wymagań, o których mowa w niniejszym regulaminie lub dostarczone po wyznaczonym terminie, nie będą podlegały ocenie przez Komisję Konkursową.

11. W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.