Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

Sportowe zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania, zdolności,  pasje  i wyrównujące  szanse.

 

                                                       PONIEDZIAŁEK

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

NR SALI

GODZINA

Zajęcia rozwijające kreatywność „Samorządność bez tajemnic” klasa VIII a

Barbara Pawłowicz

17

7.05 - 7.50

Zajęcia wspomagające „Dam radę”.

Gabriela Kasperzec

43

10.45 – 11.30

Zajęcia wyrównujące szanse

Marcelina Dembowy

2

10.45 – 11.30

Koło regionalne – taniec regionalny  AA

Anna Siwczyk

14 lub hol

11.55 – 12.40

Zajęcia świetlicowe – wyrównujące szanse - klasa VI

Barbara Pawłowicz

17

13.50 – 14.35

Kółko historyczne

Joanna Króliczek

4

14.40- 15.25

Zajęcia sportowe dla klas IV – VIII  badminton

Ewa Skupień

hala

15.30 – 17.00

 

                                                        WTOREK

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

NR SALI

GODZINA

Zajęcia matematyczne – przygotowujące do testu ósmoklasisty

Danuta Mandrysz

9

7.05 – 7.50

Kółko przygotowujące do egzaminu z matematyki – klasa VIII b I VIII c

Katarzyna Otrzonsek

8

7.05 – 7.50

Kółko języka angielskiego.

Anita Kubik

25

7.05- 7.50

Creative writing – kreatywne pisanie - klasa V c

Ewelina Domarecka - Wilk

11

8.00 – 8.45

Zmagania z ortografią

Beata Steuer

6

13.00 – 13.45

Zajęcia rozwijające kreatywność

Maria Jureczko

20

13.50 – 14.35

Kółko teatralne „Maska”

Ewa Morawiec- Sosna

15

14.00-15.30

Zajęcia rekreacyjno – sportowe dla klas I - III

Paulina Ogrocka

hala

15.30 – 17.00

Kółko informatyczne

Katarzyna Bluszcz

11

15.30-16.15

 

                                                        ŚRODA

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

NR SALI

GODZINA

Zajęcia kształtujące kreatywność „ Badam i odkrywam”

Marcelina Dembowy

18

9.40 – 10.35

Zajęcia rozwijające szanse

Mariola Piela

 

jadalnia

9.50 – 10.35

Zajęcia wyrównujące szanse – klasa II a

Katarzyna Szulc

43

13.00 – 13.45

Lekcje polskiego na kliknięcie myszki

Beata Steuer

6

13.50 – 14.35

Zajęcia wyrównujące szanse z języka polskiego dla klas VIII

Jolanta Sulska

biblioteka

14.40 – 15.25

Kółko z języka niemieckiego – przygotowanie do konkursu

Karina Stacha

2

14.40 – 15.25

Zajęcia wyrównawcze              klasa V

Beata Steuer

6

14.45 – 15.30

SKS Zajęcia sportowe dla klas I - IV

Dariusz Badura

hala

16.15 – 17.15

Zajęcia sportowe dla klas IV - VIII

Dariusz Badura

Hala

17.15 – 18. 45

                                                      

                                                        CZWARTEK

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

NR SALI

GODZINA

SKS  Zajęcia sportowe dla klas VII - VIII

Tomasz Lemiesz

hala

7.00 – 8.00

Zajęcia świetlicowe z języka polskiego – zajęcia wyrównawcze

klasa VII a

 

klasa VII b

Bogumiła Grabiec

 

 

 

15

 

16

 

 

 

 

8.00 – 8.45      co 2 tydzień

14.35 – 15.20  co 2 tydzień

Zajęcia wyrównujące szanse

Gabriela Kaspar

43

9.50 – 10.35

Zajęcia kształtujące kreatywność „Odkrywam, doświadczam, tworzę” - klasa II a

Katarzyna Szulc

1

10.45 – 11.30

Innowacja pedagogiczna          „ Rower i My”

 

Janina Mazurek

1

13.00 – 13.45

Kółko – Dzieci Boże -przygotowujące dzieci do bierzmowania

Małgorzata Durczok

6

13.50 – 14.35

Pierwsza pomoc

Izabela Blazy

43

14.35 – 15.20

SKS  Zajęcia sportowe dla klas IV - VIII

Dariusz Badura

hala

15.30 – 16.30

 

                                                        PIĄTEK

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

NR SALI

GODZINA

Kółko z języka niemieckiego – dla uczniów z trudnościami lub chętnych

Karina Stacha

2

7.10 – 7.55

Zajęcia rozwijające umiejętności

Małgorzata Rusek- Smyczek

43

9.50-10.35

Koło regionalne – taniec regionalny  AA

Anna Siwczyk

14 lub hol

11.55 – 12.40

Zajęcia kształtujące kreatywność „Kodowanie na komputerze i na dywanie

Janina Mazurek

11

13.00 – 13.45

Kółko z matematyki dla chętnych klasa Vb

Urszula Połednik

7

13.50 – 14.35

Zajęcia wyrównujące szanse z języka polskiego- klasa 4

Ewa Morawiec- Sosna

15

13.50 – 14.35

Zajęcia taneczne dla uczniów klas IV - VIII

Karolina Zbroszczyk

sg

14.40 – 16.10

Zajęcia sportowe – unihokej dla klas IV - VIII

Roman Kałuża

hala

15.30 – 17.00

Zajęcia taneczne dla uczniów klas I - III

Karolina Zbroszczyk

sg

16.15 – 17.45

 

 

 

Jak do nas dojechać