Nawigacja

Osiągnięcia uczniów

Rok 2017/2018

 

    

Osiągnięcia naukowe i artystyczne w roku szkolnym 2017/2018

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Rodzaj konkursu

Imię, nazwisko, klasa

Miejsce

Opiekun

Ogólnopolski konkurs literacki "List do taty”

Aleksandra Pawłowicz k. 6b

wyróżnienie

mgr Aldona Skrzyszowska

Miejski konkurs plastyczny „Rydułtowy- nasze miasto”

Kinga Barteczko kl.7a

I miejsce

mgr Barbara Pawłowicz

Miejski  konkurs na projekt anglojęzcznej pocztówki z Rydułtów

 

Martyna Łączka kl.6b

Julia Mika kl. 6b

Marta Jaworek kl. 6b

wyróżnienie 

mgr Maria Jureczko

Finał Wojewódzkiego Konkursu "Niepodległość”

Kinga Barteczko 7a

nagroda specjalna

mgr Barbara Pawłowicz

Milena Salawa 6c

nagroda specjalna

mgr Barbara Pawłowicz

 

Maria Kolar 6a

Aleksandra Pawłowicz 6b

Zuzanna Augustyniak 6c

Paweł Szczęsny 7d

Julia Cziuraj 7d

Emilia Wawryńczyk 7d

 

wyróżnienie

mgr Barbara Pawłowicz

mgr Aldona Skrzyszowska

mgr Bogumiła Grabiec

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH VOCABULARY GENIUS

Wiktoria Bryl kl. 4c

laureatka

mgr Ewelina Domarecka

Regionalny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

-kategoria soliści I- III

Zofia Stacha

I miejsce

 

Regionalny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

-kategoria soliści klas IV-VI

Hanna Lasota

I miejsce

 

Aleksandra Pawłowicz

III miejsce

 

Regionalny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

kategoria zespoły wokalne

Zespół „Gama" w składzie  Wiktoria Jendrysik, Wiktoria Kocela, Sandra Bugdol, Emilia Wawrzyńczyk, Julia Cziuraj, Kamila Bauerek, Natalia Szymiczek, Martyna Papierok, Paulina Jarecka, Patrycja Buczak, Klaudia Krawczyńska,  Martyna Pieczka i Aleksandra Pająk

I miejsce

mgr Irena Witek Bugla

Miejski Konkurs Przyrodniczy

Łukasz Mika kl. 6b

Martyna Pieczka kl. 6a

I miejsce

mgr Anna Kieś

XVIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Śląskiej ,,Karolinka 2017”

Kategoria: soliści

Aleksandra Pawłowicz kl. 6b

I miejsce

mgr Irena Witek Bugla

XVIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Śląskiej ,,Karolinka 2017”

Kategoria: zespoły

Zespół ,,Gama” z klas 7 w składzie: Wiktoria Jendrysik, Wiktoria Kocela, Sandra Bugdol, Emilia Wawrzyńczyk, Natalia Szymiczek, Klaudia Krawczyńska, Patrycja Buczak, Martyna Papierok, Julia Cziuraj, Kamila Bauerek.

 

wyróżnienie

mgr Irena Witek Bugla

Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Ubierz się w książkę”

Dawid Ryszewski kl.7a

II miejsce

mgr  Barbara Pawłowicz

Ogólnopolski konkurs rękodzielniczy pod hasłem "Bombka - ozdoba choinki"

Wiktoria Tomczak kl. 5d

I miejsce

mgr Iwona Nowak

Powiatowy konkurs historyczny na esej pt. Transformacja ustrojowa na podstawie filmu „Wałęsa człowiek nadziei”

Robert Mitrenga kl. 7b

I miejsce

mgr Dariusz Mrula

mgr Beata Steuer

Ogólnopolski konkurs plastyczny  na najpiękniejszą  "Kartkę świąteczną".

Nadia Banot kl. 5d

II miejsce

mgr Iwona Nowak

 

Miejski  konkurs na plakat „Po  co  nam  brązowy  worek?"

Oliwier Czekała kl.4e

I miejsce

mgr Romana Honus

Martyna Stępień  kl. 5c

III miejsce

mgr Janina Mazurek

Wiktoria Sobczyk  kl.5a

wyróżnienie

mgr Janina Mazurek

XI Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Union Jack”

Klasy 4

Wiktoria Bryl kl. 4c

II miejsce

 mgr Ewelina Domarecka

XI Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Union Jack”

Klasy 5

Piotr Tyka kl. 5d

I miejsce

mgr Ewelina Domarecka

Przemysław Katarzyniec kl. 5d

II miejsce

mgr Ewelina Domarecka

XI Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Union Jack”

Klasy 6

Martyna Pieczka kl. 6a

I miejsce

mgr Justyna Galdia 

Łukasz Mika kl. 6b

III miejsce

 mgr Maria Jureczko

XI Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Union Jack”

Klasy 7

Patryk Langer kl. 7d

I miejsce

mgr Ewelina Domarecka 

Agata Kristof

II miejsce

 mgr Ewelina Domarecka

  VIII Wojewódzki Konkurs "Wykreuj historię" -  kategoria "Karykatura Jana III Sobieskiego" Emilia Grabowska  kl. 5e I miejsce mgr Dariusz Mrula

KONKURSY SZKOLNE

Rodzaj konkursu

Imię, nazwisko, klasa

Miejsce

Opiekun

 

Konkurs plastyczny pod hasłem  „Węglem malowane – moje miasto i jego mieszkańcy.”

Marlena Wysocka kl.3a

I miejsce

mgr Iwona Nowak 

Kinga Pająk  kl.3a

II miejsce

 mgr Iwona Nowak

Nikola Stroińska kl.3c

Tymoteusz Wala kl.1a

III miejsce

mgr Mariola Piela

mgr Katarzyna Szulc 

Patrycja Wojcieszenko kl.3c

Natalia Piechaczek  kl.1c

Dominika Mitrenga kl.3b

Emilia Śmieja kl.3d

Marta Lach  kl.3a

Emilia Staniek kl.3d

Sebastian Papierok kl.3d

Marlena Czerwińska kl.3a

Maja Lipok kl.3c

Nina Olejniczak kl.3c

Wyróżnienie

mgr Danuta Macionczyk

mgr Mariola Piela

mgr Izabela Blazy

mgr Iwona Nowak 

 Szkolny konkurs matematyczny dla klas czwartych

„Mistrz tabliczki mnożenia”

Martyna Klimek kl. 4e

Dominik Pacek kl. 4d

Mateusz Flig kl. 4c 

I miejsce

II miejsce

III miejsce 

mgr Małgorzata Głazik

mgr Kataryna Otrzonsek

mgr Danuta Mandrysz

  Szkolny konkurs matematyczny dla klas piątych

„Mistrz tabliczki mnożenia”

Przemysław Katarzyniec kl. 5d

Piotr Tyka kl. 5d

Marta Pietrwalska kl. 5d 

I miejsce

 

II miejsce

III miejsce

mgr Danuta Mandrysz

 

 

 

 

 

Szkolny konkurs na kartkę kreatywną miasta Rydułtowy

Kategoria – klasy V - VII

„25 lat samorządnych Rydułtów  – festiwal nauki i twórczości w Jedynce”.

 

 

Agata Kristof

 

I miejsce

mgr Romana Honus

Natalia Macha

Martyna Papierok

II miejsce

mgr Romana Honus

Julia Cziuraj

Paulina Landsfoit

 

III miejsce

mgr Romana Honus

Emilia Skrzypiec, Aleksandra Gajewska, Wiktoria Konieczny, Robert Mitrenga, Marta Matys, Weronika Mazurek, Alicja Koczy,

 Mateusz Mandrek, Kamil Wiśniewski, Klaudia Lubszczyk, Wiktoria Jendrysik, Emilia Wawrzyńczyk, Patryk Langer

wyróżnienie

mgr Romana Honus

Szkolny konkurs na kartkę kreatywną miasta Rydułtowy

Kategoria – klasy I- IV

„25 lat samorządnych Rydułtów  – festiwal nauki i twórczości w Jedynce”.

 

Aneta Mielimąka

 

I miejsce

mgr Iwona Nowak

Karolina Kowalczyk

II miejsce

mgr Iwona Nowak

Wiktoria Bryl

Mateusz Bizoń

III miejsce

mgr Iwona Nowak

Jakub Koszorz

Oliwier Kwiatkowski

Paulina Dmitruk

Nadia Jeleń

Sandra Gardawska

 

wyróżnienie

mgr Iwona Nowak

Szkolny konkurs na najładniejszą walentynkę

Kategoria klas I-III

Emilia Śmieja kl.3d



I miejsce

mgr Mariola Piela

Bartosz Chłodek kl.3d

II miejsce

mgr Mariola Piela

Tomasz Świtula kl.3d


III miejsce

mgr Mariola Piela

Natalia Sekuła kl.1b
Wojciech Dudek kl.1b

 

wyróżnienia

mgr Marcelina Dembowy

Szkolny konkurs na najładniejszą walentynkę

Kategoria klas IV-VII

Karolina Kowalczyk 4b

 

I miejsce

mgr Janina Mazurek

Paulina Pyszny 5d


II miejsce

mgr Janina Mazurek

Justyna Nieszczesny 5e

III miejsce

mgr Janina Mazurek

Kamil Reisdorf 7c

wyróżnienie

mgr Janina Mazurek

 

Jak do nas dojechać