Projekt "Równam w górę"

Jak pracujemy rok szk. 2017/2018r

Zadanie 1 " Żo ża żu... zabawy ze słowem" - zajęcia logopedyczne (prowadzące Jolanta Sulska i Wiesława Bąk)

Zadanie 3. "Zakręceni matematyką" - kółko matematyczne dla uczniów klas V (prowadząca Danuta Mandrysz)

Zadanie 3. "Zakręceni matematyką" - kółko matematyczne dla uczniów klas VI (prowadząca Danuta Mandrysz)

Zadanie 4. „Polubić przyrodę” – zajęcia  dla uczniów klas VII (fizyka -prowadząca Justyna Badura)

Zadanie 4. „Polubić przyrodę” – zajęcia  dla uczniów klas  IV - VI (przyroda - prowadząca Michalina Matuszek)

Zadanie 5. Kółko "szkiełko i oko badacza"  - zajęcia rozwijające dla uczniów klas VII (chemia - prowadząca Natalia Warło)

Zadanie 7. - "Let's talk" - zajęcia w terenie (j. angielski - prowadząca Ewelina Domarecka -Wilk)

Zadanie 8. - "Jesteśmy twórczy, jesteśmy kreatywni " - zajęcia arteterapeutyczne teatralne (prowadząca: Paulina Odrzygóźdź)