Nawigacja

KONKURSY

Harmonogram konkursów i zawodów

HARMONOGRAM  KONKURSÓW I ZAWODÓW

MIEJSKICH  ORAZ  SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KLASY I- III          

KLASY IV-VI 

Klasy IV -VI

Lp.

Przedmiot

Nazwa Konkursu/ Zawodów

Organizator/ Odpowiedzialny

Termin*

1.               

Język polski

Szkolny konkurs czytelniczy „Na tropach literatury” dla klas IV-V i VI- VII

 

J. Sulska, B. Grabiec, B. Pawłowicz,

B. Steuer

cały rok szkolny

2.               

Historia

Nasza mała ojczyzna- Rydułtowy” - konkurs wiedzy o mieście organizowany w ramach Projektu edukacyjnego „25 lat samorządnych Rydułtów  – festiwal nauki i twórczości w Jedynce”

Dariusz Mrula

28 września 2017 r.

3.              1

Biblioteka

 

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – konkursy dla klas I-III i IV-VII

„Laurka dla naszej biblioteki”

Konkurs na najpiękniejszą zakładkę do książki.

Konkurs plastyczny na plakat „Szkolna biblioteka inspiruje”

„Przysłowie prawdę Ci powie”

Minikonkurs „Jestem użytkownikiem biblioteki”

Jolanta Sulska

Wiesława Bąk

październik 2017 r.

4.               

Plastyka

Miejski konkurs platyczny pod hasłem „Rydułtowy – nasze miasto”.

Iwona Nowak

Romana Honus

październik 2017 r.

5.              4

Wychowanie fizyczne

V Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół

im. Karola Miarki w Piłce Nożnej klas IV-VI. organizowane w ramach Projektu edukacyjnego „25 lat samorządnych Rydułtów  – festiwal nauki i twórczości w Jedynce”

Dariusz Badura

Dariusz Mrula

Tomasz Lemiesz

25 października 2017r.

6.              5

Wychowanie fizyczne

Mistrzostwa szkoły chłopców w unihokeju

Roman Kałuża

9 października 2017 r.

7.              6

Wychowanie fizyczne

Mistrzostwa szkoły dziewcząt w unihokeju.

Roman Kałuża

16 października 2017r.

8.              7

Historia

Szkolny Konkurs historyczny wiedzy

o Karolu Miarce , dziejach Szkoły i naszym mieście.

Dariusz Mrula

20 październik 2017 r.

9.              8

Matematyka

„Mistrz tabliczki mnożenia” dla klas IV

Urszula Połednik

19 października 2017r.

10.            9

Matematyka

„Mistrz tabliczki mnożenia” dla klas V

Katarzyna Otrzonsek

21 października 2017r.

11.            1

Wychowanie fizyczne

Mistrzostwa szkoły klas 4 w unihokeju

Roman Kałuża

25 październik 2017 r.

12.             

Język polski

Szkolny Omnibus dla kl. IV-VII

J. Sulska, B. Grabiec, B. Pawłowicz,

B. Steuer

listopad 2017 r.

13.             

Język polski

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych – etap szkolny.

Śląski Kurator Oświaty

listopad 2017

14.             

Historia

Szkolny Etap Miejskiego Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej

Dariusz Mrula

listopad 2017 r.

15.            1

Matematyka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych – etap szkolny

Śląski Kurator Oświaty

listopad  2017 r.

 

16.            1

Przyroda

Szkolny konkurs przyrodniczy kl. VI

Irena Szramowska

Anna Kieś

31 października 2017r.

17.            1

Przyroda

Miejski konkurs przyrodniczy  kl. VI

Irena Szramowska

Anna Kieś

Michalina Matuszek

30 listopada 2017   r.

18.             

Wychowanie fizyczne

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców

Roman Kałuża

4 grudnia 2017 r.

19.             

Wychowanie fizyczne

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt

Roman Kałuża

11 grudnia 2017 r.

20.            1

Muzyka

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Irena Witek-Bugla

15 grudnia 2017 r.

21.             

Biblioteka

„Zima w przysłowiach – minikonkurs na ferie dla kl. IV-VII

 

 

22.            1

J. angielski

Szkolny konkurs języka angielskiego dla

kl. IV-VII

E.Domarecka-Wilk,

J. Galdia,

M. Jureczko

luty 2018 r.

23.             

J. angielski

Szkolny konkurs języka angielskiego dla

kl. IV-VII Union Jack

E. Domarecka-Wilk,

J. Galdia,

M. Jureczko

20 lutego 2018 r.

24.             

Język polski

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas IV-VII

J. Sulska, B. Grabiec, B. Pawłowicz, B. Steuer

luty 2018 r.

25.             

Język polski

Szkolny konkurs recytatorski

 

J. Sulska, B. Grabiec, B. Pawłowicz, B. Steuer

marzec 2018 r.

26.            2

Matematyka

Szkolny Konkurs Matematyczny klas IV -„Plusik

Urszula Połednik

22 marca 2018 r.

27.            2

Matematyka

Szkolny Konkurs Matematyczny klas V -„Plusik”

Danuta Mandrysz

22 marca  2018 r.

28.            2

Matematyka

Szkolny Konkurs Matematyczny klas VI -„Plusik”

Katarzyna Otrzonsek

24 marca  2018 r.

29.            2

Matematyka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny- „Kangur 2017” .

Szkolny koordynator:

Danuta Mandrysz

marzec 2018 r.

30.            2

Historia

Szkolny Etap Powiatowego

Konkursu Historycznego  dla klas V- VI.

Dariusz Mrula

kwiecień 2018 r.

31.             

Język polski

Powiatowy konkurs recytatorski

A. Skrzyszowska

E. Morawiec-Sosna

kwiecień 2018 r.

32.             

Biblioteka

„Tworzę ilustrację do swojej ulubionej książki” – konkurs plastyczny dla klas I -III

Jolanta Sulska

Wiesława Bąk

kwiecień 2018 r.

33.             

Technika

Jestem bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego. Konkurs dla uczniów kl. IV

J. Mazurek

maj 2018 r.

34.            2

Przyroda

Szkolny Turniej Ekologiczny kl. V

Irena Szramowska

Anna Kieś

8 maja 2018 r.

35.            2

Zajęcia komputerowe

Szkolny konkurs wiedzy informatycznej

Roman Kałuża

8 maja 2018 r.

36.             

Wychowanie fizyczne

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Dariusz Badura

Tomasz Lemiesz

16 maja 2018 r.

37.            3

Przyroda

Szkolny konkurs przyrodniczy kl. IV

Michalina Matuszek

Anna Kieś

15 maja 2018 r.

38.             

Wychowanie fizyczne

Wojewódzkie Letnie Igrzyska Dzieci – dla uczniów klas 6 i młodszych (SZS)

SZS/nauczyciele wychowania fizycznego

Rok szkolny 2017/2018

39.             

Wychowanie fizyczne

Wojewódzkie Letnie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

– dla uczniów klas 7 (SZS)

SZS/nauczyciele wychowania fizycznego

Rok szkolny 2017/2018

 

* Terminy realizacji niniejszego Harmonogramu, mogą ulec zmianie z uwagi na korekty w Planie Pracy Szkoły w roku szkolnym 2017/18 lub z innych przyczyn niezależnych od organizatorów .

 

                                       

Klasy I -III

 

L.p.

 

 

Przedmiot

 

Nazwa konkursu

Organizator/

Odpowiedzialny

 

Termin

1

Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs  tabliczki mnożenia dla klas III

G. Kasperzec

A. Siwczyk

Kwiecień .2018

2

Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs ortograficzny dla klas II - III

 M.Piela

I. Nowak

Marzec  2018

 

3

Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs matematyczny  dla klas II - III

G. Kaspar

M. Stedin

Marzec .2018

4

Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs recytatorski

D.Macionczyk

I. Blazy

Marzec .2018

5

Edukacja wczesnoszkolna

Przyrodniczy

M. Dembowy

A. Pozimska

Kwiecień .2018

6

biblioteka

Tworzę ilustracje do mojej ulubionej ksiązki – konkurs plastyczny  dla klas I –III

W. Bąk

J. Sulska

Październik  .2017

7

biblioteka

Konkurs na najpiękniejszą zakładkę do książki

W.Bąk

J. Sulska

Kwiecień .2018

8

świetlica

Jesień wokół nas – konkurs plastyczny - dla klas I-VI

E. Morawiec-Sosna

Listopad  2017

9

świetlica

Pamiątki wakacyjne – konkurs plastyczny - kl. I-VI

E. Morawiec-Sosna

 

Wrzesień  2017

10

świetlica

Portret mojego pupila –konkurs plastyczny - kl. I-III

I. Groborz

 

Październik  2017

11

biblioteka

Laurka dla naszej szkolnej biblioteki

W. Bąk

J. Sulska

Październik  2017

12

świetlica

 

Pocztówka  z  Rydułtów–  konkurs plastyczny  międzyświetlicowy

I. Groborz

E. Morawiec-Sosna

Marzec  2018

13

muzyka

Konkurs  kolęd i piosenek świątecznych – kl. I-VI

I. Witek-Bugla

 

Grudzień  2017

 

14

 

Język angielski

 Konkursy dla klas  1,2 i 3

 M. Koszorz

 Czerwiec 2018

 

 

15

świetlica

 Talerz pełen zdrowia – konkurs plastyczny i konkurs wiedzy

I.Groborz

Kwiecień 2018

 

 

16

świetlica

Ekostworek – hadd made

E. Morawiec-Sosna

Maj  2018

 

 

17

biblioteka

Szkolna biblioteka inspiruje – konkurs na plakat

W. Bąk

 J. Sulska

Kwiecień .2018

 

 

18

Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs plastyczny, gier i zabaw  dla dzieci niepełnosprawnych „Rażniej weselej’

M.Rusek-Smyczek

M.Stedin

Maj  .2018

 

 

 

 

 powrót

Jak do nas dojechać