Program Erasmus+ / Comenius

Konkurs na logo

Pierwszym działaniem projektowym jest zaprojektowanie logo projektu, w związku z czym wśród uczniów ogłoszony został konkurs plastyczno językowy na narysowanie logo dla naszego projektu. Pięć najlepszych prac weźmie udział w dalszej części konkursu, w której udział będą brały już wszystkie szkoły partnerskie. Zwycięska praca zostanie oficjalnym logo projektu, które będzie się pojawiać na dokumentach oraz na stronie internetowej projektu. Prosimy więc o zapoznanie się z regulaminem konkursu i zapraszamy do udziału.

KONKURS NA LOGO PROGRAMU COMENIUS

Nasza szkoła bierze udział w europejskim programie Comenius – Partnerskie Projekty Szkół. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie plastyczno językowym na stworzenie logo (symbolu) projektu.

Temat projektu to „Zmieniające się pory roku”.

Wymagania konkursowe:

1.    Praca musi mieć format kartki z bloku (A4).

2.   Logo musi zawierać:

a.   Kraje partnerskie projektu – Polska, Łotwa, Włochy, Grecja, Hiszpania, Wielka Brytania, Turcja (mogą to być flagi).

b.   Czas trwania projektu: 2013 – 2015

c.   Nazwę projektu: The Wonders of Solstice

3.   Logo musi być stworzone w języku angielskim.

4.   Technika pracy jest dowolna.

5.   Prace należy złożyć u nauczycieli języka angielskiego do 11 października 2013r.

Prace można tworzyć samodzielne lub w maksymalnie dwuosobowych zespołach.

Z wszystkich prac wybranych zostanie 5 najlepszych projektów, które wezmą udział w dalszej części konkursu.

Życzymy powodzenia! smiley