Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Zapraszamy na naszego FACEBOOKA!

Środa 15.08.2018

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Miarki w Rydułtowach
    ul. M.Kolbego 5
    44-280 Rydułtowy
  • tel: 032 4578452
    tel/fax: 032 4579699
    Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 -15.30
    świetlica szkolna:

• Rodzice uczniów przyjętych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Rydultowach  zaprasza rodziców uczniów przyszłej klasy I na spotkanie, które  odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 18.00.

oraz

rodziców dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 1 na spotkanie, które odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 16.30.

• WAKACJE!

Życzymy wszystkim wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji! Niezapomnianych wrażeń, które niech zostawią tylko przyjemne wspomnienia!

smileycoolwink

• I OGÓLNOSZKOLNY PIKNIK CZYTELNICZY  W NASZEJ SZKOLE

„ Lubimy czytać”

21.06. 2018

8 czerwca była akcja ogólnopolska:„ Jak nie czytam Jak czytam”, nasza szkoła w tym czasie miała Dzień Sportu, więc czytamy w terminie, który nam odpowiada.

Od 10.45 wszystkie klasy z wychowawcami zapraszamy na nasze piękne boisko trawiaste!

Każda klasa ma mieć plakat, baner, zachęcający do czytania. Nie ma ucznia bez książki! W tym dniu pokażemy, że kto jak nie my, lubimy czytać!

Zapraszamy chętnych i odważnych uczniów, którzy chcą przeczytać wybrany fragment swojej ulubionej książki na forum!

• Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI b Aleksandra Pawłowicz zajęła   II miejsce  w IX Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim "II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach". W tym samym konkursie wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Augustyniak  z kl.  VI c  oraz Tymoteusz Kempny  z kl.  VII b.
     Gratulujemy!!!

• Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w piątek 22 czerwca 2018r:

dla klas I - III o godz. 8.00

dla klas IV - VII o godz. 10.00

Zapraszamy na halę sportową.

Jak do nas dojechać